Kurumsal

#

Lagün Desing

İstanbul'da Lagün Design olarak 2005 yılında kurulan firmamız, hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Amacımız; Müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet verebilmektir. Tecrübeli Kadromuz İle müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak En güvenilir, En sağlam ürünleri imâl etme gayretinde olup, ürettiği ürünlerin her zaman arkasında durmaktadır.

Vizyonumuz; Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirme ilkesinden hareketle yapılan hataların sebeplerini tespit ederek tekrar etmesini önleyerek kaliteyi en üstün seviyede tutmak En az hatalı üretim prensibi en iyi hizmeti vermektir.

# Alper Loğoğlu - CEO

Burgaz Mobilya

İstanbul’da Burgaz Mobilya olarak 2005 yılında kurulan firmamız, hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Burgaz Mobilya, müşterilerinin istediği şartlar ve beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmette sürekliliği sağlayarak, en hızlı ve güvenilir hizmeti ilk defada, eksiksiz, ulusal standartlar çerçevesinde yerine getirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Firmamız bu amacı doğrultusunda; müşteri memnuniyetine önem vererek, personeline en uygun çalışma ortamı ve eğitim sağlayarak, sisteminde sürekli iyileşme ve gelişme felsefesini benimseyerek ulaşacağının bilinci ve kararlılığı içindedir.

Kapı Getir

Gelişen Tekneloji ve Pazarlama Stratejileri Sonucu İhityaç Duyulan Parakende E Ticaret Sistemleri Sonucunda 2021 Yılında Kurulan Kapı Getir Markası İstanbul’da Montajlı Kapı Hizmeti ve Türkiye Genelinde Toptan Amerikan Kapı, Lake Kapı, Çelik Kapı ve Mutfak Dolabı İhtiyaçları İçin Hazırlanmış LAGÜN DESİNG Tescilli Markasıdır.