YM-3 Laminat Kaplama Ceviz Oda Kapısı Montaj Dahil.

3.475.00₺ 3.999.00₺

YM-3 Laminat Kaplama Ceviz Oda Kapısı CPL Ceviz Kaplaması; Doğal, Kaliteli, Estetik ve Şık Görüntüsü ile Evinizin Havasını Değiştiricek.

Kampanya İstanbul Avrupa Yakası 5 Adet ve Üzeri Siparişler İçin Geçerlidir.

Kampanya Fiyatına Montaj, Nakliye (15 KM.), Standart Aksesuar Dahildir.

Özel Ölçülerde Ebatlama ve Kasa Farkı Vardır.

Toptan Satış, Uzak Mesafeler, Özel Ölçü, Düşük Adet vb. sorularınız için; Whatsapp Sipariş Hattı’mıza mesaj gönderebilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ürünlerimizi incelemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değidir.

Standart Kapı Ölçüleri :

YM-3 Laminat Kaplama Ceviz İç Oda Kapısı

• 42 MM. Bombeli Kasa

• Dekoratif Estetik Pervazlar

• CPL Kaplama Yüzey

• Ürünün üzerindeki doğal Kaplama, sonradan yapıştırma veya cnc işçiliği olmayıp , yüksek pres teknolojisi ile yekpare biçimde yapılmıştır. Böylece ürüne kalite ve sağlamlık verilmiştir

• Kapılarımız yönsüz menteşe uygulamasına ve 40’lık oval kilide göre hazırlanmaktadır.

• Yönlü Menteşe ve Kilit CNC Açma + Sessiz Kilit Farkı 499,00 TL.

Oda Kapısı Aksesuar

YM-3 Laminat Kaplama Ceviz Oda Kapısı

• Premium Seri.

• YM Serisi Kapı Yüzeyleri Prestijli Konut, Rezidans, Villa, Otel gibi projelerin yanı sıra okul, hastane, banka, ofis gibi projelerde kullanılmaktadır. Uygulanan özel teknoloji sayesinde Yüzeyde kullanılan laminat kaplama deforme olmadan derin göbek rüstiğine ve kabartma çıtaya basılarak, ayrıca mobilya kapı mantığı ile suyuna kırımına işlenerek, Laminat yüzeyli kapılara büyük yenilik getirmiştir. Yüzeylerin, Kasa ve pervaz bileşenlerinin çizilmeye, rutubete ve ışığa dayanıklı olması, kullanılan model ve renklerle göre modern ve klasik tercihlere hitap edebilmesi, uygulandığı yaşam alanlarına ve sosyal alanlara Sağlamlığının yanı sıra ahşabın sıcaklığını da katabilmesi, kapılarda Kaliteli, Ekonomik ve Pratik çözüm sağlaması YM Serisi ürünlerin en önemli tercih sebeplerindendir.